Wydarzenia
2009-10-20
Zapraszamy na SUREXPO 2010

Pragniemy poinformować, że w dniach 14-16 października 2010 w Centrum Expo XXI w Warszawie, odbędą się międzynarodowe targi SUREXPO 2010, najważniejsza tego typu impreza w Europie Środkowo-Wschodniej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

  Czym jest SUREXPO? 

 

 jedyne w Polsce targi rozrywki i najważniejsza tego typu impreza w Europie Środkowo Wschodniej - międzynarodowe wydarzenie, w którym udział bierze ponad 150 wystawców z całego świata (Austria, Czechy, Niemcy, Białoruś, Słowenia, Wielka Brytania, Słowacja, Holandia, Węgry, Włochy, Litwa, Rosja, Hiszpania, Francja, Tajwan, Ukraina)- targi odwiedzane przez ok. 7 tys. profesjonalistów z ponad 20 krajów Europy, Azji Ameryki Płn. i Australii- szeroka oferta produktów: siłomierze, kopacze, flippery, automaty edukacyjne i sprzedażowe, bujaki, symulatory, automaty do gry i wiele innych- wiodące firmy, operujące na rynkach rozrywki całego świata, m.in. Novomatic, Comestero, JVH Gaming, Euromatic, Eurocoin, Smile, Vegas, Kindermagnet, Nowogames i inne. - panele dyskusyjne, wykłady i spotkania branżowe 

O firmie

EUROMATIC  to prężnie rozwijająca się firma obecna na rynku automatów    rozrywkowych   od   1996r.   Zajmujemy  się  wynajmem, serwisem,  sprzedażą  i produkcją  automatów do  gry, w naszej ofercie... więcej »


Logowanie

Rejestracja           Przypomnij hasło


Newsletter

Partnerzy:
© 2009; Euromatic
wykonanie: Pixelirium.pl

Firma | Dzierżawa | Sprzedaż | Wydarzenia | Europremia | Kontakt | Partnerzy

Na podstawie ustawy z dnia 30 czerwca 2000r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity: Dz. U. z 2003r. Nr 119, poz. 1117 z późn. zm.) nazwa: „EUROMATIC” jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 216331 oraz O H I M – Office For Harmonization In The Internal Market – Trade Marks And Designs, registered No 007177521.

Wszelkie wykorzystywanie tego znaku bez zgody właściciela jest zabronione.